Bestyrelsen

Bestyrelsen

Bestyrelsen

21 november 2019

Personlig kontakt bedes gjort i tidsrummet 16-20 på hverdage.

Du er altid velkommen til at sende en mail til bestyrelsen ( bestyrelsen@astershaven.dk ). Vi bestræber os på at svare hurtigt.

Flindt_2020_2

Formand

Kasper Flindt

Astershaven 283, 2765 Smørum
tlf. 30 29 55 27
formand@astershaven.dk

Casper_2020_2

Næstformand

Casper Fabrin Salonin

Astershaven 67, 2765 Smørum
naestformand@astershaven.dk

Frank_2020_2

Kasserer

Frank Kruse

Astershaven 241, 2765 Smørum
kasserer@astershaven.dk

Anne_2020_2

Sekretær

Anne Møller Hansen

Astershaven 149, 2765 Smørum
sekretaer@astershaven.dk

Jannie_2020_2

Bestyrelsesmedlem

Jannie Aggergaard Vig

Astershaven 3, 2765 Smørum
jannie@astershaven.dk

Michael_2020_2

Bestyrelsesmedlem

Michael Lindgreen

Astershaven 239, 2765 Smørum
michael@astershaven.dk

Erik_2020_2

Bestyrelsesmedlem

Erik Andersen

Astershaven 225, 2765 Smørum
erik@astershaven.dk